office6.infoblog.cz

Kupujete nový domov? Vše si dobře prohlédněte!

Publikováno 27.12.2016 v 18:48 v kategorii BYDLENI, přečteno: 28x

Když si hledáte nové bydlení, máte pocit, že to vůbec není jednoduché. Máte pravdu. Koupit si nový dům či byt není jednoduché. Navíc se vám může velice snadno stát, že narazíte na podvodníka, který vás připraví jak o peníze, tak o vaše nové bydlení. Ale nesmutněte. Stačí si dát pozor na pár věcí a sehnat nové bydlení už nebude takový boj.

Je dobré mít na výběr
RealityKdyž si vybíráte nové bydlení Praha, je dobré mít na výběr. Mnoho lidí tak moc chtějí bydlet ve vlastním bytě, že si vezmou hned první, který navštíví. Ale to rozhodně není správně.

Projděte si bytů klidně několik a vezměte si dostatek času na jejich porovnání. Rozhodně se nenechte do ničeho tlačit. Mohli byste potom svého unáhleného rozhodnutí litovat. Na prohlídku bytu si určitě vyhraďte dostatek času a nezapomeňte se projít i po okolí.

Pozor na prodejní smlouvu

Když se jedná o prodej a nákup nemovitosti je nejdůležitější kupní smlouva. Jenže většina lidí, vůbec netuší co má kupní smlouva obsahovat. Proto není dobré ji podepisovat hned na místě, ale nechat ji prohlédnout člověkem, který je právně vzdělán.

Pravda, je to pár tisíc navíc, ale přece jen nový dům či byt není levná záležitost. A pokud byste narazili na vychytralého podvodníka, mohli byste velice snadno přijít jak o peníze, tak o váš nový domov.

Jde vám z toho hlava kolem? Spolehněte se na profesionály!

Jak už tu bylo řečeno, nákup či prodej bytu nebo domu vůbec není jednoduché. Přesto se najdou odvážlivci, kteří si troufají na nákup nemovitosti bez pomoci realitní kanceláře.

Tím si ale velice ztěžují život. Pokud si totiž vyberete kvalitní realitní kancelář, bude nákup vašeho nového domova o tolik jednodušší.

Nejen že vám nabídnou reality přímo pro vás, ale také za vás vyřeší všechny právnické záležitosti. Realitky mají totiž svůj vlastní tým právníků, kteří za vás vyřeší problémy spojené s kupní smlouvou.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?